Oferta specjalna pożyczki ekspresowej

0

Oferta specjalna pożyczki ekspresowej w Pekao została przedłużona do 31 marca 2020 roku. Bank utrzymał dotychczasowe warunki cenowe zarówno dla oferty klasycznej pożyczki gotówkowej, jak i dla oferty konsolidacyjnej. Przypomnijmy jak wygląda ta oferta.

Dla kogo oferta specjalna pożyczki ekspresowej w Pekao?

Przedstawiona poniżej oferta cenowa oraz wyliczenia kosztów zostały zaktualizowane po zmianie stóp procentowych 18 marca 2020 r. 

Pożyczkę ekspresową mogą uzyskać kredytobiorcy, których wiek w momencie spłaty ostatniej raty nie przekracza 75 lat. Wartość pożyczki może wynieść nawet 150 000 złotych, nawet jeśli nie jesteś klientem banku. Maksymalna kwota pożyczki bez zgody współmałżonka to 30 000 złotych. Przy wyższej kwocie konieczne jest złożenie wniosków przez obu małżonków, chyba że obowiązuje rozdzielność majątkowa. Dla pożyczek o wartości do 30 000 złotych maksymalny okres pożyczki to 96 miesięcy. Maksymalny okres może wynieść nawet 120 miesięcy, ale warunkiem jest kwota pożyczki powyżej 30 000 złotych oraz uzyskiwanie dochodów z tytułu umowy o pracę w kraju lub renty, krajowej/zagranicznej na czas nieokreślony.

Pożyczka ekspresowa może być przeznaczona na dowolny cel konsumpcyjny. Oferta specjalna pożyczki ekspresowej to także możliwość  spłaty zobowiązań w innych bankach, a więc konsolidacja. Bank umożliwia konsolidacji pożyczek tylko z innych banków, a oprócz kwoty konsolidowanej można otrzymać dodatkowe środki w wysokości do 25% kwoty konsolidacji.

Kredytowane może być także pokrycie kosztów samej pożyczki. Dotyczy to prowizji za udzielnie pożyczki oraz ubezpieczenia CPI.

Oferta specjalna pożyczki ekspresowej – koszty

Pożyczka ekspresowa przeznaczona jest dla wszystkich klientów, a więc także osób, które nie są klientami banku. Oznacza to dokładnie takie same warunki cenowe dla wszystkich. Czy więc klienci banku mają jakieś preferencje? Tak, mogą uzyskać pożyczkę w uproszczonej procedurze.

Uproszczona procedura wnioskowania o pożyczkę polega na:

 • odstąpieniu od obowiązku przedkładania przez wnioskodawcę zaświadczenia o zatrudnieniu wystawionego przez pracodawcę (w przypadku osób zatrudnionych) i przyjmowaniu od wnioskodawcy oświadczenia o zatrudnieniu,
 • weryfikowaniu przez Bank wpływów na ROR z tytułu wynagrodzenia lub emerytury krajowej wnioskodawcy.

Procedura uproszczona jest dostępna dla osób uzyskujący dochody:

 • z tytułu zatrudnienia w kraju na czas nieokreślony lub określony dłuższy od okresu kredytowania i przekazujących dochody na ROR w Pekao od co najmniej 3 miesięcy,
 • z tytułu emerytury krajowej i przekazujących dochody na ROR w Pekao od co najmniej 1 miesiąca.

Oprocentowanie pożyczki ekspresowej w ofercie specjalnej obniżono do 7,99%, Uzyskanie oferty specjalnej wymaga założenia w Pekao konta i zasilania tego rachunku wynagrodzeniem przekazywanym od pracodawcy. Chodzi o dochody uzyskiwane na podstawie umowy o pracę lub emerytury/renty lub dochody uzyskiwanymi z innych tytułów. Minimalne wpływy muszą wynieść nie mniej niż 1 500 złotych miesięcznie. Pekao weryfikuje zasilanie konta poprzez wpływ wynagrodzenia przez cały okres spłaty pożyczki. Jeżeli bank stwierdzi, że nie spełniamy tego warunku wówczas oprocentowanie pożyczki podniesie o 1%. Wymagane jest także udzielenie bankowi zgód na w zasadzie wszelką działalność marketingową wobec klienta. Prowizja za udzielenie pożyczki wynosi od 6,99% do 12%.

Podsumowanie kosztów pożyczki ekspresowej w Pekao

Założenia, które niezmiennie są takie same dla wszystkich pożyczek, które oceniamy:

 • Wartość pożyczki: 20 000 złotych
 • Okres kredytowania: 3 lata
 • Segment klienta: zewnętrzny, 1 osoba
 • Łączne koszty dla pożyczki bez ubezpieczenia wyniosą 3 957 złotych*
*Suma kosztów obejmuje: odsetki 0raz prowizję za udzielenie w opcji minimalnej.

Zalety pożyczki ekspresowej w Pekao

Do głównych zalet pożyczki ekspresowej możemy na pewno zaliczyć:

 • Maksymalna kwota nawet do 150 000 złotych
 • Brak zgody współmałżonka nawet do pożyczki w wysokości 30 000 złotych
 • Dowolny cel kredytowania
 • Szybka decyzja – często tego samego dnia
 • Uproszczony proces kredytowy dla klientów posiadających rachunek osobisty w banku z regularnymi wpływami z tytułu wynagrodzenia / emerytury.
 • Akceptacja pożyczek dla osób pracujących za granicą

Zobacz nasz aktualny ranking pożyczek gotówkowych.

Okres obowiązywania oferty specjalnej

Oferta specjalna pożyczki ekspresowej obowiązuje do 31 marca 2020 roku.

Dodaj Komentarz

Pomożemy Ci wybrać
najlepszy kredyt
hipoteczny

Pomożemy Ci wybrać
najlepszy kredyt
hipoteczny

przeanalizujemy Twoje oczekiwania
przedstawimy dostępne oferty
załatwimy wszystkie formalności

otrzymasz od nas zwrot kosztów ubezpieczenia
nieruchomości oraz jej wyceny*Pole wymagane