Kredyt gotówkowy bez prowizji w BNP Paribas

0

Do 31 marca dostępny będzie kredyt gotówkowy bez prowizji w BNP Paribas. Bank wprowadził tą ofertę jako specjalną ofertę promocyjną. W związku z tym, że maksymalne oprocentowanie kredytów może wynosić 10%, większość banków ustala je na poziomie 9,90%. Po prostu tak lepiej oferta wygląda marketingowo. Jednak główne koszty kredytów gotówkowych zazwyczaj ukryte są właśnie w prowizji za udzielenie kredytu. W ofercie kredytu uniwersalnego, którą BNP wprowadził 10 stycznia, prowizja może wynieść od 3,90 do nawet 19,90%. Kredyt gotówkowy bez prowizji w BNP Paribas to znacząca oszczędność dla klienta w stosunku do oferty kredytu uniwersalnego w tym banku.

Kredyt gotówkowy w BNP Paribas w pigułce

Dostępne kwoty kredytu gotówkowego

Wysokość maksymalnej dostępnej kwoty kredytu uzależniona jest od grupy ryzyka klienta. Klienci o najniższym ryzyku dla banku mogą pożyczyć nawet 200 000 złotych. To klienci, którzy m.in. mają relację z bankiem od co najmniej 6 miesięcy (np. wynagrodzenie wpływa na konto w BNP) i uzyskują dochody z tytułu umowy o pracę. Nowi klienci banku uzyskają maksymalnie kwotę 80 000 złotych. Klient zakwalifikowany do najwyższej grupy ryzyka może pożyczyć maksymalnie 50 000 złotych.

Dostępne okresy kredytowania i wiek kredytobiorcy

Okres kredytowania jest uzależniony od kwoty kredytu. Dla pożyczek o wartości do 10 000 złotych może on wynosić od 6 do 84 miesięcy. Dla kredytów o wyższej wartości okres kredytowania może wynieść nawet 120 miesięcy.

Minimalny wiek klienta to od 18 do 75 lat – minus 13 miesięcy. Do kredytu można przystąpić ze współkredytobiorcą, którym może być współmałżonek kredytobiorcy jak i osoba trzecia nie powiązana z kredytobiorcą. Zgoda współmałżonka na wzięcie kredytu nie jest wymagana do kwoty 30 000 złotych, a dla stałych klientów banku (od min. 6 miesięcy) nawet do 50 000 złotych.

Kredyt gotówkowy bez prowizji – oferta cenowa

Oprocentowanie wynosi zawsze 9,90% bez względu na kwotę kredytu i okres kredytowania.

Okres kredytowania Kwota kredytu (PLN)
Od 1 000 do 9 999 Od 10 000 do 200 000
Oprocentowanie
Od 6 do 84 miesięcy 8,99%*
Od 85 do 120 miesięcy Brak oferty 8,99%*

Ile kosztuje kredyt gotówkowy bez prowizji w BNP Paribas?

Aby móc porównać ofertę do innych założenia są niezmienne dla wszystkich pożyczek, które oceniamy, a więc przyjmujemy:

  • Wartość pożyczki: 20 000 złotych
  • Okres kredytowania: 36 miesięcy
  • Prowizja: brak

Miesięczna rata pożyczki wyniesie 636 złotych, a łączne koszty wyniosą 2 892 złotych*
*Suma kosztów obejmuje: odsetki.

*aktualizacja danych po obniżeniu od 18 marca stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej.

Oferta specjalna kredytu gotówkowego bez prowizji jest o ponad 800 złotych tańsza od oferty kredytu uniwersalnego, jednak bank utrzymuje to samo, czwarte miejsce w naszym rankingu kredytów gotówkowych.

Dodaj Komentarz

Pomożemy Ci wybrać
najlepszy kredyt
hipoteczny

Pomożemy Ci wybrać
najlepszy kredyt
hipoteczny

przeanalizujemy Twoje oczekiwania
przedstawimy dostępne oferty
załatwimy wszystkie formalności

otrzymasz od nas zwrot kosztów ubezpieczenia
nieruchomości oraz jej wyceny*Pole wymagane