Niższa prowizja za udzielenie kredytu

0

Santander Bank poinformował, iż w okresie od 2 listopada obowiązuje niższa prowizja za udzielenie kredytu hipotecznego. Standardowa prowizja za udzielenie kredytu hipotecznego wynosi 2% i zostaje ona obniżona do 1%.

Zmiana ta dotyczy wszystkich kredytów mieszkaniowych i pożyczek hipotecznych z oprocentowaniem zmiennym oraz stałym, zarówno dla klientów wewnętrznych jak i zewnętrznych.

Niższa prowizja za udzielenie kredytu na krótko

Obniżenie prowizji do dobra wiadomość dla klientów zamierzających wnioskować o kredyt hipoteczny w Santanderze. Jest jednak pewien haczyk w tej ofercie.

Otóż oferta z niższą prowizją dotyczy wyłącznie wniosków, dla których wstępna decyzja kredytowa została wydana przez bank od 2 do 20 listopada.

Wszystkie decyzje banku, które zostały wydane do końca października utrzymują standardową wysokość prowizji, a więc 2%.

Przypomnijmy, że w zakresie oprocentowania Santander uzależnia wysokość marży od wysokości wkładu własnego oraz kwoty kredytu. Na pewno pozytywne w ofercie banku jest to, iże dla klientów wewnętrznych minimalny wymagany wkład własny to tylko 10%. Jest to jeden z ostatnich banków na rynku, który nie wymaga 20% wkładu od klienta.

Zobacz najbardziej aktualny ranking kredytów hipotecznych

Dodaj Komentarz

Pomożemy Ci wybrać
najlepszy kredyt
hipoteczny

Pomożemy Ci wybrać
najlepszy kredyt
hipoteczny

przeanalizujemy Twoje oczekiwania
przedstawimy dostępne oferty
załatwimy wszystkie formalności

otrzymasz od nas zwrot kosztów ubezpieczenia
nieruchomości oraz jej wyceny*Pole wymagane