Pożyczka ekspresowa na szóstkę

0

Wprowadzona właśnie przez Bank Pekao Pożyczka ekspresowa na szóstkę to odmiana oferty specjalnej pożyczki ekspresowej z ograniczeniem maksymalnej kwoty pożyczki. Pożyczka na szóstkę charakteryzuje się tym, że teoretycznie jej koszty opisane są dwiema „szóstkami”. Mamy więc oprocentowanie na poziomie 6%, a także prowizję za udzielnie pożyczki również na poziomie 6%. Tyle, że uzyskanie prowizji na tym poziomie wymaga poniesienia dodatkowo jeszcze innego kosztu. 

Standardowa pożyczka ekspresowa

Standardowa pożyczka ekspresowa w Pekao może być przeznaczona na dowolny cel konsumpcyjny oraz na spłatę zobowiązań w innych bankach, a więc ich konsolidację. Bank umożliwia konsolidacji pożyczek tylko z innych banków, a oprócz kwoty konsolidowanej można otrzymać dodatkowe środki w wysokości do 50% kwoty konsolidacji.

Maksymalna wartość pożyczki dla klientów banku może wynieść nawet 150 000 złotych. Klienci zewnętrzni mogą liczyć na maksymalnie 120 000 złotych. Kwota minimalna pożyczki to 1 000 złotych.

Okres na jaki bank może udzielić pożyczki to maksymalnie 96 miesięcy. W przypadku kwot pożyczki od 1 000 do 2 999 złotych okres ten jest krótszy i wynosi 36 miesięcy.

Pożyczkę ekspresową mogą uzyskać kredytobiorcy, których wiek w momencie spłaty ostatniej raty nie przekracza 75 lat.

Oferta cenowa pożyczki ekspresowej wygląda następująco:

Oferta Oprocentowanie Prowizja
Pożyczka dla nowych klientów 6,99% od 9,99% do 16%
Pożyczka dla pozostałych klientów 6,99% od 11,99% do 16%
Pożyczka z konsolidacją 6,99% od 7,99% do 16%

Jak widać bank znanym sobie klientom oferuje może i wyższą maksymalną kwotę pożyczki, jednak każe sobie za to płacić więcej. Nowi klienci mogą uzyskać niższą o 2 punkty procentowe prowizję za udzielenie pożyczki.

Pożyczka ekspresowa na szóstkę, ale …

Pożyczka ekspresowa na szóstkę ma jedno ale: aby uzyskać prowizję na poziomie 6% należy dodatkowo zakupić kosztowne ubezpieczenie CPI. Jeżeli klient nie zdecyduje się na zakup ubezpieczenia prowizja wyniesie 8%.

Pożyczka na szóstkę ma jeszcze jedno ważne ograniczenie. Maksymalna kwota pożyczki to jedynie 10 000 złotych.

Niestety z tego powodu nie możemy jej porównać do pożyczek w naszym rankingu kredytów gotówkowych, gdyż porównujemy tam kredyty gotówkowe o wartości 20 000 złotych.

 

Zobacz najbardziej aktualny ranking pożyczek gotówkowych

Okres obowiązywania oferty

Oferta obowiązuje do 30 września 2020 roku.

Dodaj Komentarz

Pomożemy Ci wybrać
najlepszy kredyt
hipoteczny

Pomożemy Ci wybrać
najlepszy kredyt
hipoteczny

przeanalizujemy Twoje oczekiwania
przedstawimy dostępne oferty
załatwimy wszystkie formalności

otrzymasz od nas zwrot kosztów ubezpieczenia
nieruchomości oraz jej wyceny*Pole wymagane