Specjalna oferta hipoteczna w BNP Paribas

1
Wprowadzona właśnie specjalna oferta hipoteczna w BNP Paribas to „Program partnerski Bank at Work II”. W zasadzie nie jest to nowa oferta, lecz mutacja (to teraz nie najlepiej kojarzące się wyrażenie) obowiązującej obecnie oferty ZIMA. Bank kieruje ją do osób pracujących w wybranych branżach, sektorach gospodarki lub samorządach. Klienci należący do jednej z wybranych kategorii uzyskają dodatkową obniżkę marży. Zobacz, czy Ciebie też to może dotyczyć.

Dla kogo specjalna oferta hipoteczna w BNP Paribas

Specjalna oferta hipoteczna w BNP Paribas kierowana jest do pracowników podmiotów gospodarczych z następujących sektorów gospodarki:

 • uczelni, szkół, przedszkoli, żłobków lub uczelni niepublicznych;
 • podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w zakresie pośrednictwa finansowego o zasięgu ogólnopolskim,
 • instytucji finansowych (banki, podmioty prowadzące działalność ubezpieczeniową , fundusze emerytalne) z wyłączeniem pracowników podmiotów wchodzących w skład Grupy BNP Paribas w Polsce,
 • wspólnot mieszkaniowych lub spółdzielni mieszkaniowych,
 • służb mundurowych (Wojsko, Policja, Straż Pożarna/Miejska/Gmina Służba Więzienna, Straż Graniczna, Nadleśnictwo)
 • państwowej służby zdrowia (pracownicy zatrudnieni na podstawie umowy o pracę albo umowy cywilnoprawnej w podmiocie leczniczym prowadzonym przez Skarb Państwa lub jednostkę samorządu terytorialnego lub uczelnię medyczną),
 • jednostek samorządu terytorialnego (Urząd Miasta, Urząd Gminy, Starostwo Powiatowe, Urząd Pracy, Poczta Polska S.A., Domy Pomocy Społecznej, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej , Sąd /Prokuratura, ZUS, US, inne Jednostki Samorządu Terytorialnego np. MPWiK; ZTM; Zarząd Dróg Miejskich)
 • podmioty, które zawarły z BNP Paribas TFI S.A. umowy o prowadzenie Pracowniczych Planów Kapitałowych.

Warunkiem koniecznym do zakwalifikowania Klienta do skorzystania z tej oferty jest zweryfikowanie przez pracownika banku, że przynajmniej jeden z wnioskodawców spełnia powyższy warunek. Chodzi oczywiście o to, czy pracuje w przedsiębiorstwie ze wskazanego powyżej sektora gospodarki.

Warunki cenowe oferty specjalnej

Warunki kredytu hipotecznego w ofercie „Programu partnerskiego Bank at Work II”:

 • marża banku obniżona o 0,15% w stosunku do oferty standardowej (standardowa marża w obowiązującej ofercie ZIMA 2021 to 2,8%)
 • prowizja za udzielenie kredytu hipotecznego 0% bez względu na to czy Klient skorzysta z oferowanego przez bank ubezpieczenia na życie Cardif przy jednoczesnym zachowaniu prowizji za wcześniejszą spłatę kredytu w wysokości 1%.
 • pozostałe składniki oferty zgodne z ofertą standardową banku.

Podsumowując, klient który skorzysta z oferty specjalnej, w zależności od wybranego pakietu produktów dodatkowych uzyska marżę:

 • 1,65% – jeżeli wybierze opcję z ubezpieczeniem na życie Cardif Pakiet Premium (1H), kontem  z wpływami oraz ubezpieczeniem nieruchomości,
 • 1,85% – jeżeli wybierze opcję z ubezpieczeniem na życie Cardif Pakiet Standard (2H), kontem  z wpływami oraz ubezpieczeniem nieruchomości.

Porównujemy ofertę specjalną do standardowej

Przyjmujemy takie same założenia jak w naszym rankingu kredytów hipotecznych i liczymy ile kosztuje oferta z Pakietem Premium w obu wersjach, a więc:

 • Wartość kredytu: 340 000 złotych
 • Okres kredytowania: 30 lat
 • Wkład własny: 20%
 • Prowizja: 0%
 • Oferta z ubezpieczeniem nieruchomości
Oferta – warunki Marża Prowizja Rata Odsetki Całkowity koszt po 30 latach Całkowity koszt po 6 latach
Oferta Premium standard
1,80% 0 zł 1 258 zł 113 026 zł 134 920 zł 50 650 zł
Oferta Premium specjalna
1,65% 0 zł 1 233 zł 103 893 zł 125 787 zł 47 757 zł

Oferta BNP Paribas z ubezpieczeniem Cardif Premium i tak jest liderem naszego rankingu kredytów hipotecznych, a oferta specjalna… jest jeszcze tańsza.

Zobacz najbardziej aktualny ranking kredytów hipotecznych

Oferta obowiązuje do 31 marca 2021 roku.

DyskusjaJeden komentarz

 1. Bandyckie okradanie klienta przez Paribas.
  Mam kartę kredytową VISA w Paribas, mam ją od kilku miesięcy w pełni spłaconą, ale trzymam sobie, bo może się przydadzą pieniądze. Co miesiąc płacę za kartę 6 zł. No i właśnie przyszedł ten moment, że potrzebne pieniądze i okazało się, że karta jest zablokowana, powód, zajęcie BIK i czy jakoś tak. Po kontakcie z bankiem okazało się, że bank sobie sprawdził historię w BIK i coś im nie pasuje (owszem miałem swoje problemy i historie, może coś tam jest starego) i zablokował korzystanie z karty, jednak nie zablokował opłat miesięcznych za kartę. Moim zdaniem, skoro nie kwalifikuję się do kredytu z karty kredytowej, to taki produkt się zamyka, informuje klienta i nie pobiera opłat, ale nie, kliencie nie możesz używać karty ani jej odblokować, ale będziemy cię co miesiąc okradać i nawet tego nie zauważysz, bo jak przez kilka miesięcy jej nie potrzebujesz, to sam uznasz opłaty za gotowość za słuszne…do czasu kiedy zechcesz pobrać pieniądze. Taka praktyka moim zdaniem jest bandycka

Dodaj Komentarz

Pomożemy Ci wybrać
najlepszy kredyt
hipoteczny

Pomożemy Ci wybrać
najlepszy kredyt
hipoteczny

przeanalizujemy Twoje oczekiwania
przedstawimy dostępne oferty
załatwimy wszystkie formalności

otrzymasz od nas zwrot kosztów ubezpieczenia
nieruchomości oraz jej wyceny*Pole wymagane